Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Park linowy w Janowie Lubelskim już działa (zdjęcia)

Utworzony przez BR, 28 czerwca 2012 r. o 17:33 Powrót do artykułu
Witam,wiem, że nie na temat, ale piszę pracę magisterską o postawach mieszkańców woj. lubelskiego wobec aborcji. Bardzo proszę o wypełnienie anonimowej ankiety http://moje-ankiety....pond-28612.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moi drodzy Patfianie i Ci który sa przeciwni temu wszystkiemu albowiem powiadam wam mylicie się bo w brew pozorom taka inwestycja jak Park Linowy sama na siebie pracuje i sie zwraca , do tego zrozumcie , że u My musimy sie nastawiać typowo na obrót rzeszy turystów bo takie nasze położenie , co do kosztów zapraszam na inne parki, w Krośnie , Bałtowie , Lublinie Zakopanym czy Krakowie tam sa ceny dopiero z kosmosu, ja rozumiem , że ok 60% mieszkańców gminy nie koniecznie będzie mogła korzystać z parku bo koszty duże ale cóż wszystkim sie nie dogodzi, do tego u nas w przeciągu sezonów turystycznych a mamy ich 3 lub i nawet 4 letni < kolonie > jesienny < zielone szkoły> zimowy i do tego całoroczni goście co nie bawią sie w grupówki> to mamy obrót ok 2 milionów turystów to tak już w zaokrągleniu , sam osobiście pracuje w branży turystycznej i wiem jak jest , może jak by jebneło coś bo w tedy byście sie obudzili ale cóż takie nasze polskie i Janowskie życie , że tylko psioczymy ,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
linowka:D napisał:
Moi drodzy Patfianie i Ci który sa przeciwni temu wszystkiemu albowiem powiadam wam mylicie się bo w brew pozorom taka inwestycja jak Park Linowy sama na siebie pracuje i sie zwraca , do tego zrozumcie , że u My musimy sie nastawiać typowo na obrót rzeszy turystów bo takie nasze położenie , co do kosztów zapraszam na inne parki, w Krośnie , Bałtowie , Lublinie Zakopanym czy Krakowie tam sa ceny dopiero z kosmosu, ja rozumiem , że ok 60% mieszkańców gminy nie koniecznie będzie mogła korzystać z parku bo koszty duże ale cóż wszystkim sie nie dogodzi, do tego u nas w przeciągu sezonów turystycznych a mamy ich 3 lub i nawet 4 letni < kolonie > jesienny < zielone szkoły> zimowy i do tego całoroczni goście co nie bawią sie w grupówki> to mamy obrót ok 2 milionów turystów to tak już w zaokrągleniu , sam osobiście pracuje w branży turystycznej i wiem jak jest , może jak by jebneło coś bo w tedy byście sie obudzili ale cóż takie nasze polskie i Janowskie życie , że tylko psioczymy , [/quote] [quote name='linowka:D' timestamp='1341176934' post='644803'] Moi drodzy Patfianie i Ci który sa przeciwni temu wszystkiemu albowiem powiadam wam mylicie się bo w brew pozorom taka inwestycja jak Park Linowy sama na siebie pracuje i sie zwraca , do tego zrozumcie , że u My musimy sie nastawiać typowo na obrót rzeszy turystów bo takie nasze położenie , co do kosztów zapraszam na inne parki, w Krośnie , Bałtowie , Lublinie Zakopanym czy Krakowie tam sa ceny dopiero z kosmosu, ja rozumiem , że ok 60% mieszkańców gminy nie koniecznie będzie mogła korzystać z parku bo koszty duże ale cóż wszystkim sie nie dogodzi, do tego u nas w przeciągu sezonów turystycznych a mamy ich 3 lub i nawet 4 letni < kolonie > jesienny < zielone szkoły> zimowy i do tego całoroczni goście co nie bawią sie w grupówki> to mamy obrót ok 2 milionów turystów to tak już w zaokrągleniu , sam osobiście pracuje w branży turystycznej i wiem jak jest , może jak by jebneło coś bo w tedy byście sie obudzili ale cóż takie nasze polskie i Janowskie życie , że tylko psioczymy ,
zapraszam do tego na nasz park , co do wieży ona ma 16 metrów wysokości a zjazd tyrolski ma 220 m więc ktoś z was musiał nieźle przekręcić ja sie tylko zastanawiam nad jednym czy te osoby które sie tutaj wypowiadają nie korzystały juz z parku czy może dopiero będa korzystać , może zróbcie akcje protestacyjną i przykujcie sie do drzew i protestować a nie na forach sie wypowiadać prosze ruszyć swoje szanowne cztery literki i zobaczyć jakie cacko nam zrobili a dopiero później komentować ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak właściwie to każdy Janowski podatnik powinien mieć wstęp wolny za okazaniem jakiegokolwiek dokumentu podatkowego lub dokumentu o zameldowaniu w gminie Janów Lubelski .Bo średnio 400zł już zostało zapłacone przez każdego podatnika, tak samo jest z basenem wszystkich corocznie doją na ponad 2 mln na m.o.s.i.r
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak właściwie to każdy Janowski podatnik powinien mieć wstęp wolny za okazaniem jakiegokolwiek dokumentu podatkowego lub dokumentu o zameldowaniu w gminie Janów Lubelski .Bo średnio 400zł już zostało zapłacone przez każdego podatnika, tak samo jest z basenem wszystkich corocznie doją na ponad 2 mln na m.o.s.i.r
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak właściwie jeśli już został pobudowany Zoom to każdy Janowski podatnik powinien mieć wstęp wolny za okazaniem jakiegokolwiek dokumentu podatkowego lub dokumentu o zameldowaniu w gminie Janów Lubelski .Bo średnio 400zł już zostało zapłacone przez każdego podatnika, tak samo jest z basenem wszystkich corocznie doją na ponad 2 mln na m.o.s.i.r A koszty utrzymania Zomu i tak spadną na Janowskich podatników to dlaczego mamy płacić dwa razy za to samo . w formie biletów wstępu. Wyobraźmy sobie sytuację że za wspólne -zebrane pieniądze kupiliśmy osiedlową -ławkę- i nagle okazuje się że za możliwość odpoczynku na jakby nie patrzeć swojej- ławce- ktoś żąda od nas opłaty.mimo że koszty konserwacji i utrzymania -ławki- pokrywamy solidarnie. Za wstęp niech płacą przyjezdni !!!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Tak właściwie jeśli już został pobudowany Zoom to każdy Janowski podatnik powinien mieć wstęp wolny za okazaniem jakiegokolwiek dokumentu podatkowego lub dokumentu o zameldowaniu w gminie Janów Lubelski .Bo średnio 400zł już zostało zapłacone przez każdego podatnika, tak samo jest z basenem wszystkich corocznie doją na ponad 2 mln na m.o.s.i.r A koszty utrzymania Zomu i tak spadną na Janowskich podatników to dlaczego mamy płacić dwa razy za to samo . w formie biletów wstępu. Wyobraźmy sobie sytuację że za wspólne -zebrane pieniądze kupiliśmy osiedlową -ławkę- i nagle okazuje się że za możliwość odpoczynku na jakby nie patrzeć swojej- ławce- ktoś żąda od nas opłaty.mimo że koszty konserwacji i utrzymania -ławki- pokrywamy solidarnie. Za wstęp niech płacą przyjezdni !!!.
hmm tylko teraz zastanów się czy po wybudowaniu pływalni miałeś darmowy wstęp na nią z racji , że jesteś mieszkańcem Janowa ? takie fanaberia , że niby Janowiacy mają mieć wstęp darmowy to głupota bo może to jest dziwne to co powiem , ale ja wole zapłacić za wejście na park i sie dobrze bawić w spokoju , bo jak by park był darmowy dla Janowiaków to niestety ale nic by nie zarobił na przyjezdnych bo tylko ciągle by janowiacy na nim siedzieli i nie było by możliwości przepustowości dla innych gości więc najpierw sie zastanów co piszesz dobrze a dopiero szerz fanaberie , po za tym jak by był darmowy bo i tak byście psioczyli , że za niski , że brzydki , że coś tam więc sie może w końcu ogarnijcie, a może najlepiej jak by go w ogóle nie było i Janów by był zabita dechami dziurą na mapie gdzie nikt nie przyjedzie i panuje bezrobocie i wóda ? tego chcecie ? Janów jest cenionym miejscem wypoczynku w Polsce i nawet w europie , rozmawiałem z wieloma turystami którzy zostawiają tu dosyc spore ilości gotówki i zawsze wracają do Janowa bo im sie podoba i jest niedrogo i z tego powinniśmy sie cieszyć a nie tylko narzekać ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
linówka:D napisał:
hmm tylko teraz zastanów się czy po wybudowaniu pływalni miałeś darmowy wstęp na nią z racji , że jesteś mieszkańcem Janowa ? takie fanaberia , że niby Janowiacy mają mieć wstęp darmowy to głupota bo może to jest dziwne to co powiem , ale ja wole zapłacić za wejście na park i sie dobrze bawić w spokoju , bo jak by park był darmowy dla Janowiaków to niestety ale nic by nie zarobił na przyjezdnych bo tylko ciągle by janowiacy na nim siedzieli i nie było by możliwości przepustowości dla innych gości więc najpierw sie zastanów co piszesz dobrze a dopiero szerz fanaberie , po za tym jak by był darmowy bo i tak byście psioczyli , że za niski , że brzydki , że coś tam więc sie może w końcu ogarnijcie, a może najlepiej jak by go w ogóle nie było i Janów by był zabita dechami dziurą na mapie gdzie nikt nie przyjedzie i panuje bezrobocie i wóda ? tego chcecie ? Janów jest cenionym miejscem wypoczynku w Polsce i nawet w europie , rozmawiałem z wieloma turystami którzy zostawiają tu dosyc spore ilości gotówki i zawsze wracają do Janowa bo im sie podoba i jest niedrogo i z tego powinniśmy sie cieszyć a nie tylko narzekać ...
Zgadzam się z tobą że o to chodzi że najlepiej jakby go wcale nie było nie musiałoby 16000 ludzi co roku dokładać w podwyższonym podatku na utrzymanie mosiru i i wywalania 7 mln na budowę Zomu i późniejsze jego utrzymanie A co do darmowego korzystania ,to jeśli się buli za to w podatku to chyba się należy ,jak sobie kupisz na spółkę z rodziną samochód ,to pierszeństwo jazdy będzie miała twoja rodzina czy może np. sąsiad. I czy byś wolał płacić np 400zł podatku z Zoomem I Mosirem czy też 300zł bez nich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Zgadzam się z tobą że o to chodzi że najlepiej jakby go wcale nie było nie musiałoby 16000 ludzi co roku dokładać w podwyższonym podatku na utrzymanie mosiru i i wywalania 7 mln na budowę Zomu i późniejsze jego utrzymanie A co do darmowego korzystania ,to jeśli się buli za to w podatku to chyba się należy ,jak sobie kupisz na spółkę z rodziną samochód ,to pierszeństwo jazdy będzie miała twoja rodzina czy może np. sąsiad. I czy byś wolał płacić np 400zł podatku z Zoomem I Mosirem czy też 300zł bez nich.
Ludzie ogarnijcie sie Zoom jak i Park Linowy są finansowane z projektów unijnych i z tym podatkiem to nie wiem skąd bierzesz takie kretyński wyliczenia i dane i jaki podwyższony podatek może udostępnij nam ten dane bo jakos ja w to nie wierze , akurat ja dokładnie wiem jakie są zasady finansowania Spółki Zalew Z.O.O i całego Zoomu jak i Parku Linowego i takie fanaberie to dzieciom w przedszkolu opowiadać i to może w to nie uwierzą wiec najlepiej idźcie kopać kartofle i zrywać ogórki a nie zagłębiać sie w aspekty pracy i finansowania Parku linowego ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za bzdury piszecie. Znajdźcie park w Polsce (ale prawdziwy, nie plac zabaw) gdzie cena biletu ulgowego jest 16 zł, a dla dzieci 8 zł TU JEST NAJTANIEJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast sie cieszyc matoly ze cos jest ciekawego w Janowie, no narzekacie. Siedzcie w domu albo do kosciola codziennie jest za darmo, chociaz nie bo przeciez na tace trzeba dawac, i przy okazji sie rozerwiecie. nara
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Inga napisał:
Zamiast sie cieszyc matoly ze cos jest ciekawego w Janowie, no narzekacie. Siedzcie w domu albo do kosciola codziennie jest za darmo, chociaz nie bo przeciez na tace trzeba dawac, i przy okazji sie rozerwiecie. nara
ale nawet jak maja za darmola kościół to narzekają , że ławki twarde i , że zimno ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://g2.gangsters....ex.php?ref=2712
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AN napisał:
Wieża o długości 220m. To ona leży? Czy raczej leży wykształcenie pismaka?
Heh, no i jak to wszystko trzeba tłumaczyć.. toż to chodziło nie o długość wieży - a o długość zjazdu. Proponuję wpisać w google trzy słowa "czytanie ze zrozumieniem", zapoznać się co to jest i potem poćwiczyć i wprowadzić w życie. Czazem pomaga, szczególnie kiedy nasze własne wykształcenie leży i kwiczy a bezczelnie wytykamy błędy innym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
linowka:D napisał:
ale nawet jak maja za darmola kościół to narzekają , że ławki twarde i , że zimno ...
Kiedyś byl taki jeden co na barierkach siedział (zwany barierka) to nawet ogrzewania do barirek nie zainstalowal a obiecywał. Mialy być uzywane cały rok a tak to musieli je zdemontować bo wykorzystywane byly tylko latem. Z zoomem będzie to samo, bo to tylko obiekt zezonowy, tak jak wspomniane barierki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
linówka:D napisał:
Ludzie ogarnijcie sie Zoom jak i Park Linowy są finansowane z projektów unijnych i z tym podatkiem to nie wiem skąd bierzesz takie kretyński wyliczenia i dane i jaki podwyższony podatek może udostępnij nam ten dane bo jakos ja w to nie wierze , akurat ja dokładnie wiem jakie są zasady finansowania Spółki Zalew Z.O.O i całego Zoomu jak i Parku Linowego i takie fanaberie to dzieciom w przedszkolu opowiadać i to może w to nie uwierzą wiec najlepiej idźcie kopać kartofle i zrywać ogórki a nie zagłębiać sie w aspekty pracy i finansowania Parku linowego ...
Nieprawda, budowa Zoomu Natury finanfowana jest częściowo ze środków unijnych. Wkiad własny wg. oficjalnych (czyt. gminnych danych to ponad 7 mln). Nie mam nic przeciwko powstawaniu tego typu obiektów, rzecz w tym aby budowane były z głową, czyli po rozeznaniu rynku, opłacalności projektu. W tym wypadku trudno mówić o opłacalności jezeli Zoom Natury ma funkcjonować tylko w sezonie wakacyjnym i ewentualnie późną wiosną i wczesną jesienią. 6 miesięcy to znyt krótki okres aby taki obiekt przyniósł zyski a przez pozostałe sześć na pewno będzie generował koszty i to baaardzo duże koszty. Przypomnę, że podobny zachwyt był kiedy oddawano do użytku pływalnię Otylia. Jak jest dzisiaj - pustki i 800 tys strat, które gmina musi pokryć z naszych podatków. Swoją drogą to dziwne jest, że obiekt (mowa o Otylii), który z roku na rok przynosi coraz większe straty ma wciąż tego samego dyrektora. Burmistrz Janowa, gdyby zależało mu na finansach miasta już dawno poszaukałby innej osoby na to stanowisko, ale widomo - układy, układziki... To zobowiązuje. Zastanawiające jest równiez to, że o kłopotach finansowych pływalni nie informuje się mieszkańców miasta i gminy Janów Lubelski i wielu mieszkańców nie zdaje sobie nawet sprawy z tego jak trwonione są pieniądze z gminnej kasy. Wraca więc pytanie i jednocześnie obawa, czy podobnie nie będzie z Zoomem i skąd gmina weźmie dodatkowe pieniądze na dopłacanie do kolejnego projektu jezeli okaze się (a dużo wskazuje, że tak będzie) kolejną klapą. Kredyty zaciągane na ratowanie gminnej kasy też się kiedyś skończą i co wtedy? A do cytowanego wyżej prośba - skoro jak twierdzsz znasz wszystkie aspekty pracy i finansowania obiektu to podziel się wiedzą, może zmienię zdanie, bo tymczasem właśnie brak informacji jest podstawą mojego pesymistycznego nastawienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Inga napisał:
Zamiast sie cieszyc matoly ze cos jest ciekawego w Janowie, no narzekacie. Siedzcie w domu albo do kosciola codziennie jest za darmo, chociaz nie bo przeciez na tace trzeba dawac, i przy okazji sie rozerwiecie. nara
Ale dla mnie to nie jest ciekawe więc dlaczego mam się cieszyć? Nasi przodkowie miliony lat temu zeszli z drzew, nauczyli się chodzić w pozycji wyprostowanej na dwóch dolnych kończynach, zwanych potocznie nogami, nauczyli się wykonywać rózne mniej lub bardziej przydatne rzeczy przy pomocy kończyn górnych, nazywanych dla odróżnienia rękami i przede wszystkim wykształcili zdolność myślenia i samodzielnego podejmowania decyzji. Autorka cytowanej wyżej wypowiedzi jest niezbitym dowodem na to, że ewolucja w niektórych przypadkach zatrzymała się na pewnym etapie pozbawiając ją cech homo sapiens. Proponuję wspomnianej autorce aby złożyła podanie o przyjęcie do Zoomu jako żywy eksponat, to moze być hit, który sprawi, że projekt odniesie oczekiwany sukces finansowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marta napisał:
Heh, no i jak to wszystko trzeba tłumaczyć.. toż to chodziło nie o długość wieży - a o długość zjazdu. Proponuję wpisać w google trzy słowa "czytanie ze zrozumieniem", zapoznać się co to jest i potem poćwiczyć i wprowadzić w życie. Czazem pomaga, szczególnie kiedy nasze własne wykształcenie leży i kwiczy a bezczelnie wytykamy błędy innym.
Jeżeli wasze wykształcenie leży i kwiczy to proponuję udać się do szkoły i uzupełnić braki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te parki sąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąą cool.pl jestem glupi macik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie do końca prowizorka, tak się składa, że w parku nie miało być schodków a drabinka a nawet jeśli to nie robi się schodków tylko zjazd do ziemi bo to jest park a nie klatka schodowa czy inne dziwne cos to tyle w tym temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...